×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FORGOT YOUR DETAILS?

درباره ی ما

فروشگاه مرکزی شارپ

فروشگاه مرکزی شارپ عرضه‌کننده‌ی کلیۀ محصولات کمپانی شارپ اعم از تلویزیون، مانیتور، لپ‌تاپ، هارد، تبلت، پرینتر و .. می‌باشد. تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه مرکزی شارپ علاوه بر دارا بودن ضمانت‌نامه‌ مبنی بر اورجینال بودن محصول، از گواهی خدمات پس از فروش نیز برخوردارند.

متقاضیان خرید محصولات شارپ می‌توانند پس از مراجعه به فروشگاه مرکزی شارپ و دریافت مشاوره‌ها و راهنمایی‌های تخصصی موردنیاز نسبت به خرید و تهیه دستگاه و محصول مورد نظر اقدام نمایند. معرفی کامل دستگاه به مراجعان، شرح ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری محصول، مقایسه دستگاه موردنظر با سایر دستگاه‌های هم‌رده، شرح مزایا و معایب دستگاه، ارائه پیشنهاداتی بر اساس بودجه و نیاز خریدار و مواردی از این دست برخی از خدمات ارائه شده در فروشگاه مرکزی شارپ می‌باشد.
نمایندگی مجاز شارپ
خدمات پس از فروش شارپ

کلیه دستگاه‌ها و محصولات عرضه شده در فروشگاه مرکزی شارپ، برخوردار از خدمات پس از فروش هستند. از این رو، در صورت خرید از فروشگاه مرکزی شارپ، کارشناسان ما همراه شما خواهند بود و کلیه خدمات و سرویس‌های مورد نیاز را به شما ارائه خواهند داد. گارانتی کیفیت، تضمین اورجینال بودن محصول خریداری شده و ارائه تخصصی ترین سرویس های خدمات پس از فروش برخی از مزیت های قابل توجه نمایندگی فروش شارپ است.

توصیه می‌شود پیش از مراجعه به فروشگاه مرکزی شارپ با این مرکز تماس گرفته و از موجود بودن دستگاه مدنظرتان اطمینان یابید. در حال حاضر واحد خدمات پس از فروش شارپ با تأکید بر تأمین قطعات اصلی و جانبی، آموزش حرفه‌ای کارکنان، توسعه شبکه فراگیر شعب مجاز ارائه دهنده خدمات مرتبط با تعمیرات شارپ و در نهایت با ایجاد زیرساختهای لازم در تلاش است تا کیفیت خویش در زمینه ارائه سرویس های مرتبط با تولیدات این برند را بهبود بخشیده و رضایت مشتریان خود را کسب نماید.

کاربران گرامی با مراجعه به نمایندگی فروش گوشی شارپ می ‌توانند ضمن بهره‌ مندی از خدمات ارائه شده در حوزه فروش، با به‌کارگیری مشاوره ‌ها و راهنمایی های کارشناسان و متخصصانِ حاضر در این مجموعه، بهترین تصمیمات را در زمینه خرید محصولات شارپ اتخاذ کنند و در کنار آن از تخصصی‌ترین خدمات پس از فروش شارپ نیز برخوردار گردند.
مشاوره پیش از فروش محصولات شارپ

یک خریدار آگاه پیش از تهیۀ یک کالا، تمامی جوانب را سنجیده و با بررسی‌های کارشناسانه نسبت به خرید اقدام می‌نماید. پیش از اقدام به خرید، آگاهی از ویژگی‌هایِ یک محصول به ویژه محصولات الکترونیکی، اهمیت دوچندان می‌یابد. زیرا خریدار ممکن است هزینۀ بسیاری صرف خرید آن‌ها کند و در صورتی که کالای بی‌کیفیتی را انتخاب نماید، در کوتاه مدت این کالا دچار ایراد گردیده و هزینه‌هایی را بابت تعمیر به خریدار خود تحمیل می‌کند.

شاز همین رو پیشنهاد کارشناسانِ فروشگاه مرکزی شارپ آن است که پیش از هر اقدامی، از راهنمایی‌ها و مشاوره‌‌های کارشناسان حاضر در فروشگاه مرکزی شارپ بهره‌مند گردید. کارشناسان حاضر در این مجموعه تمامی اطلاعات تخصصی و فنی مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهند داد و یاری‌گر شما جهت یک خرید هوشمندانه خواهند بود.
فروشگاه مرکزی شارپ
فروش انواع محصولات شارپ

فروش انواع محصولات شارپ در این فروشگاه مرکزی شارپ سبب گشته تا مراجعان محترم، بی هیچ فوت وقتی بتوانند نسبت به خرید محصول مورد نیازشان اقدام نمایند. کالاهای موجود در فروشگاه مرکزی شارپ هر هفته بروزرسانی می‌گردد. در صورت نیاز مشتری، فوریت هایی نیز در تهیه برخی کالاهای خاص اِعمال می‌شود.

فروش قطعات جانبی محصولات شارپ

فروشگاه مرکزی شارپ در راستای تأمین نیاز آندسته از کاربرانی که دستگاه مورد استفاده شان به هر دلیل دچار اختلال و خرابی گشته و حال نیازمند تعویض و ترمیم قطعات آن هستند، بخشی از فضای فروشگاه را به فروش و عرضه قطعات جانبی محصولات شارپ اختصاص داده است.

دارندگان دستگاه‌های شارپ می‌توانند با حضور در فروشگاه مرکزی شارپ و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش قطعات جانبی مورد نیازشان را تأمین و خریداری نمایند. تمامی قطعات و دستگاه‌های عرضه شده در این مرکز با ضمانت اصل و اورجینال بودن و با هولوگرام به فروش می‌رسند.
نمایندگی شارپ و واحدهای تعمیرات شارپ

نمایندگی شارپ با تجهیز کارشناسان خویش به امکاناتِ پیشرفتۀ فروش و تعمیر توانسته است خود را به عنوان یکی از مراکز پیشرو در این دو حوزه مطرح سازد. نمایندگی شارپ «فروشگاه مرکزی شارپ » عرضه‌کنندۀ تمامی تولیدات کمپانی شارپ و در بخش «خدمات پس از فروش» ارائه‌دهندۀ تمامی خدمات تخصصی تعمیر و بازسازی محصولات شارپ است. خدمات مرتبط با آموزش نیز در پارت‌های آموزش تعمیرات شارپ ارائه می‌گردد.

خدمات ارائه شده در این مرکز، محدود به دستگاهی خاص نیست و تمامی تولیدات کمپانی شارپ را در برمی‌گیرد. خدمات ارائه شده در این مرکز دربردارنده محصولاتی نظیر تبلت، نوت‌بوک، فتوکپی، پرینتر، تلفن همراه، هارددیسک، تلویزیون و … هستند. تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز مبتنی بر اصول و استانداردهای جهانی است که از سوی شرکت‌ سازنده مطرح شده‌اند. واحدهای تعمیرات شارپ در بخش زیر معرفی گشته‌اند.

TOP
error: Content is protected !!
تماس با نمایندگی شارپ